ГОЛОВНА  СТОРІНКА
НАШЕ СЕЛИЩЕ ТА ВЛАДА
ПРИЙНЯТІ  РІШЕННЯ
РЕГУЛЯТОРНА ПОЛІТИКА
КОНТАКТИ

корисні посиланняБроварська районна державна адміністрація - офіційний сайт Броварська районна державна адміністрація - офіційний сайт04.01.2021
Про встановлення тарифів на послуги з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення на території смт. Калинівка

  

УКРАЇНА

КАЛИНІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

БРОВАРСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

 

РІШЕННЯ

 

29 грудня 2020 року                                                                        № 151

смт Калинівка

 

Про  встановлення тарифів на послуги з централізованого

водопостачання та централізованого водовідведення

на території смт. Калинівка         

 

Розглянувши лист комунального підприємства «Калинівська керуюча компанія з обслуговування житлового фонду «Громадський сервіс» Калинівської селищної ради від 19.11.2020 за № 198, відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 01.06.2011 № 869 «Про забезпечення єдиного підходу до формування тарифів на житлово-комунальні послуги», керуючись ст. 28 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та ст. 4, 10 Закону України «Про житлово-комунальні послуги», виконавчий комітет Калинівської селищної ради

 

В И Р І Ш И В:

 

1. Встановити тарифи на послуги з централізованого водопостачання та водовідведення для І групи споживачів (населення) в розмірі 80% від економічно обґрунтованих, а саме:

- централізоване водопостачання – 12,98 грн. за 1 м. куб (з ПДВ);

- централізоване водовідведення – 14,63 грн. за 1 м. куб (з ПДВ).

2. Встановити економічно обґрунтовані тарифи на послуги з централізованого водопостачання та водовідведення для ІІ групи споживачів (бюджетні установи) та ІІІ групи (інші споживачі) в розмірі:

- централізоване водопостачання – 16,23 грн. за 1 м. куб (з ПДВ);

- централізоване водовідведення – 18,29 грн. за 1 м. куб (з ПДВ).

3. Виконавчому комітету Калинівської селищної ради передбачити дотацію для КП «Керуюча компанія «Громадський сервіс» на покриття різниці між економічно обґрунтованими фактичними витратами та встановленим тарифом для І групи споживачів (населення), визначеними в п.1 цього рішення. Фінансування проводити в межах бюджетних призначень за результатом позитивного рішення сесії Калинівської селищної ради.

4. КП «Керуюча компанія «Громадський сервіс» щомісяця, не пізніше 25 числа наступного за розрахунковим місяцем, подавати до Калинівської селищної ради розрахунок різниці між економічно обґрунтованими фактичними витратами та встановленими тарифами для І групи споживачів (населення), визначеними в п.1 цього рішення.

5. Визнати такими, що втратили чинність, рішення виконавчого комітету Калинівської селищної ради від 25.07.2017 № 38 «Про встановлення тарифів на послуги з централізованого водопостачання та водовідведення на території смт. Калинівка» та рішення від 29.08.2019 № 49 «Про встановлення тарифів на послуги з централізованого водопостачання та водовідведення на території смт. Калинівка».

6. Дане рішення набуває чинності через 15 днів з моменту офіційного оприлюднення.

7. КП «Керуюча компанія «Громадський сервіс» довести тарифи до відома споживачів.

8. Контроль за виконанням даного рішення покласти на виконавчий комітет Калинівської селищної ради.

 

 

 

Селищний голова                                                                   В.БУЛКОТ


Всі новини... повернутись назад    


 

adm Copyright © 2011 КАЛИНІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА БРОВАРСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ