ГОЛОВНА  СТОРІНКА
НАШЕ СЕЛИЩЕ ТА ВЛАДА
ПРИЙНЯТІ  РІШЕННЯ
РЕГУЛЯТОРНА ПОЛІТИКА
КОНТАКТИ

корисні посиланняБроварська районна державна адміністрація - офіційний сайт Броварська районна державна адміністрація - офіційний сайт15.09.2020
Про деякі заходи щодо запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, на території Калинівської се

 ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

 

 

 

КАЛИНІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ

БРОВАРСЬКОГО РАЙОНУ Київської області

 

 

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

 

 

11 вересня 2020 року                 смт Калинівка                                           № 93

 

 

Про деякі заходи щодо запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, на території Калинівської селищної ради Броварського району

 

Відповідно до законів України «Про забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення», «Про захист населення від інфекційних хвороб», постанови Кабінету Міністрів України від 22 липня 2020 р. № 641 «Про встановлення карантину та запровадження посилених протиепідемічних заходів на території із значним поширенням гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» (зі змінами), рішення позачергового засідання Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 10.09.2020 (протокол № 30), рішень позачергових засідань Київської обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 10.09.2020 (протокол № 26) та від 11.09.2020 (протокол № 27), рішення позачергового засідання Броварської районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 11.09.2020 (протокол № 29), розпорядження голови Київської обласної державної адміністрації від 31 липня 2020 року № 368 «Про встановлення карантину та запровадження посилених протиепідемічних заходів на території Київської області або її окремих адміністративно-теритоіальних одиницях із значним поширенням гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» (зі змінами), з метою запобігання поширенню на території Калинівської селищної ради Броварського району гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, керуючись статею 42, частиною 8 статті 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

1. На період дії карантину на території Калинівської селищної ради Броварського району додатково до протиепідемічних обмежень, установлених для «жовтого» рівня епідемічної небезпеки, заборонити проведення концертів (крім тих, які проводяться закладами культури, для яких концертна діяльність протягом останнього року є основним видом діяльності), дискотек, робота розважальних закладів, діяльність закладів громадського харчування із організацією дозвілля (ресторанів, кафе, барів, закусочних, їдалень, кафетеріїв, буфетів тощо).

2. Обмежити відвідування адміністративних будівель в населених пунктах Калинівської селищної ради Броварського району за місцем їх знаходження у зв’язку із значним збільшенням динаміки захворювання мешканців Броварського району на гостру респіраторну хворобу COVID-19, спричинену коронавірусом SARS-CoV-2, до 31 жовтня 2020 року.

3. Консультації, прийом заяв від фізичних та юридичних осіб здійснювати в телефонному режимі (тел. (04594) 78 242, 79 051, 067 566 4146 приймальня селищної ради, 067 011 9074 - бухгалтерія, 067 566 5957 - секретар селищної ради, 067 360 8212 - землевпорядник), поштою та за допомогою електронних засобів комунікацій (електронна адреса: Kalynivska_selrad@ukr.net).

4. Наради, засідання з питань, які потребують оперативного вирішення, проводити в он-лайн режимі.

5. Забезпечити інформування відвідувачів про тимчасове обмеження допуску до адміністративних будинків, споруд і службових приміщень.

 6. Облаштувати на адміністративних будівлях селищної ради скриньки для залишення громадянами заяв, скарг, пропозицій.

7. Контроль за виконанням даного розпорядження залишаю за собою.

 

 

Калинівський селищний голова                                                    В. БУЛКОТ

 

 


Всі новини... повернутись назад    


 

adm Copyright © 2011 КАЛИНІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА БРОВАРСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ