ГОЛОВНА  СТОРІНКА
НАШЕ СЕЛИЩЕ ТА ВЛАДА
ПРИЙНЯТІ  РІШЕННЯ
РЕГУЛЯТОРНА ПОЛІТИКА
КОНТАКТИ

корисні посиланняБроварська районна державна адміністрація - офіційний сайт Броварська районна державна адміністрація - офіційний сайт04.09.2020
Про скликання 9 чергової сесії Калинівської селищної ради УІІ – скликання 11 вересня 2020 року о 15-00 в приміщенні Калинівського Б/К

ПОРЯДОК  ДЕННИЙ:

 1.          Звіт головного бухгалтера Мельничук В. В. «Про виконання бюджету Красилівської сільської ради за 8 місяців 2020 року»

2.          Внесення змін до програми «Утримання та розвиток автомобільних доріг та дорожньої інфраструктури за рахунок коштів місцевого бюджету» на 2020 рік.

3.          Про внесення змін до програми «Розвиток Красилівської загальноосвітньої школи 1-111 ступенів Броварського району Київської області» на 2020 рік.
  4.          Про внесення змін до програми «Благоустрій села Красилівка на 2020 рік. 7

5.          Про внесення змін до рішення Красилівської сільської ради № 1532 від 21.12.2019 року «Про  місцевий бюджет на 2020 рік.

6.          Про внесення змін до рішення Красилівської сільської ради  від 19 червня 2019 року № 1244/5I сесії  VII скликання «Про встановлення місцевих податків і зборів, ставок земельного та акцизного податків на території Красилівської сільської ради на 2020 рік».

7.              Про надання згоди на прийняття у комунальну власність об’єднаної територіальної громади Калинівської селищної ради окремого індивідуально визначеного нерухомого майна та земельної ділянки  спільної власності територіальної громади села Красилівка Броварського району Київської області.

8.          Про внесення змін до рішення 47 сесії  Рожівської сільської ради УІІ скликання   № 809 від 19.12.2019р. «Про місцевий  бюджет с. Рожівка Броварського району Київської області на 2020 рік».

9.          Про внесення змін до місцевих програм Рожівської сільської ради  Броварського району Київської області  на 2020 рік.

 

 

10.      Про внесення змін в рішення №1069/48-У11 від 19.12.2019 року «Про бюджет Калинівської селищної ради Броварського району Київської області на 2020 рік» та додатків до нього.

 

 

11.          Про визначення  додаткового переліку підприємств, установ, організацій, що надають соціально важливі послуги населенню, та переліку другого типу для передачі в оренду комунального майна.

 

 

12.      Про затвердження розпоряджень Калинівського селищного голови.

13.      Про внесення змін в рішення №1097/48-У11 від 19.12.2019 року «Про затвердження програми  «Розвиток та фінансова підтримка Комунального підприємства «Калинівська керуюча компанія з обслуговування житлового фонду «Громадський сервіс» Калинівської селищної ради» на 2020 рік».

14.      Про внесення змін в рішення №1089/48-У11 від 19.12.2019 року «Про затвердження програми «Підвищення рівня безпеки дорожнього руху» на 2020 рік».

15.      Про внесення змін в рішення №1100/48-У11 від 19.12.2019 року «Про затвердження програми «Розвиток дошкільного навчального закладу (ясла-садок)  «Сонечко» Калинівської селищної ради Броварського району Київської області» на 2020 рік» 

16.      Про внесення змін в рішення №1105/48-У11 від 19.12.2019 року «Про затвердження програми  «Розвиток Калинівської загальноосвітньої школи 1-111 ступенів Броварського району Київської області» на 2020 рік

17.      Про внесення змін в рішення №1101/48-У11 від 19.12.2019 року «Про затвердження програми  «Розвиток закладів культури Калинівської селищної ради» на 2020 рік»

18.      Про внесення змін в рішення №1102/48-У11 від 19.12.2019 року «Про затвердження програми «Розвиток фізичної культури і спорту» на 2020 рік»

19.      Про внесення змін в рішення №1104/48-У11 від 19.12.2019 року «Про затвердження  програми «Шкільний автобус» на 2020 рік».

 ЗЕМЕЛЬНІ ПИТАННЯ .

с.РОЖІВКА  (доповідає Янів Ірина Василівна)

20. Про надання дозволу Калинівській селищній раді на розроблення детального плану частини території с.Рожівка Броварського району Київської області.

21. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо   відведення земельних ділянок у користування на умовах оренди ПрАТ «Київобленерго».

22. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо   відведення земельної ділянки у користування на умовах оренди ПрАТ «Київобленерго».

23. Про затвердження проекту землеустрою та зміну цільового призначення земельної ділянки громадянці Лазарєвій Ніні Антонівні в с.Рожівка Броварського району Київської області.

24. Про затвердження проекту землеустрою та зміну цільового призначення земельної ділянки громадянці Чакаліній Ользі Ігорівні в с.Рожівка Броварського району Київської області.

25. Про відмову в наданні дозволів на розроблення проектів землеустрою щодо відведення у власність земельних ділянок громадянам України (Шевченко Б.В., Сеник Д.В., Сеник І.В., Черкасова Н.М., Таратута Л.В. )

смт КАЛИНІВКА

26.  Про відмову в наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки громадянину України Онопрійчуку М.О.

27. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства громадянці Осіповій Антоніні Василівні.

28. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у користування на умовах оренди ПрАТ  «Київобленерго».

29. Про надання дозволу Калинівській селищній раді на розробку детального плану частини території смт Калинівка Броварського району Київської області під розміщення торгово-офісного  комплекс зі складом для зберігання будівельних матеріалів.

30.  Про надання дозволу Калинівській селищній раді на розробку детального плану частини території смт Калинівка Броварського району Київської області під розміщення виробничо-складського комплексу  5 класу.

31.  Про надання дозволу Калинівській селищній раді на розробку детального плану частини території села Перемога Броварського району Київської області.

32.  Про продаж земельної ділянки комунальної власності площею 0,0040га, розташованої по вулиці Шкільна (бувша Котовського) в селищі міського типу Калинівка на земельних торгах у формі аукціону.

33.  Про продаж земельної ділянки комунальної власності площею 0,0060га, розташованої по вулиці Шкільна (бувша  Котовського) в селищі міського типу Калинівка на земельних торгах у формі аукціону.

34.  Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки у  власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) Майборода Миколі Миколайовичу.

35.  Про відмову в затвердженні  Детального плану території земельної ділянки для будівництва станції технічного обслуговування по вулиці Квітнева в селі Квітневе, Броварського району, Київської області.

36. Про затвердження технічної документації  щодо відведення  земельної ділянки у  власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) Чуняк Світлані Григорівні та Гілюк Тетяні Сергіївні.

 с. КРАСИЛІВКА

 

 

37. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення(відновлення) меж земельної ділянки в натурі(на місцевості), яка розташована в межах села Красилівка Броварського району Київської області та передачу її у приватну власність громадянину Чуняку Михайлу Григоровичу.

 

 

38.  Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу її у комунальну власність Красилівській сільській раді  в межах с.Красилівка Броварського району Київської області.

39.  Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу її приватну власність громадянину Дзюбі Олегу Миколайовичу в межах села Красилівка Броварського району Київської області. 

40.  Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу її приватну власність громадянці Дядечко Катерині Вікторівні в межах села Красилівка Броварського району Київської області. 

41.  Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу її приватну власність громадянці Карпенко Любові Федорівні в межах села Красилівка Броварського району Київської області. 

42.  Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу її приватну власність громадянці Колко Жанні Володимирівні в межах села Красилівка Броварського району Київської області. 

43.  Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу її приватну власність громадянці Отиченко Любові Олександрівні в межах села Красилівка Броварського району Київської області.

44.  Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу її приватну власність громадянці Рогач Тетяні Василівні в межах села Красилівка Броварського району Київської області. 

45.  Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу її приватну власність громадянину Жолондківському Володимиру Олександровичу в межах села Красилівка Броварського району Київської області. 

46.  Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу її приватну власність громадянці Тетерук Оксані Анатоліївні в межах села Красилівка Броварського району Київської області. 

47.  Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу її приватну власність громадянину Чуняку Михайлу Григоровичу в межах села Красилівка Броварського району Київської області. 

48.  Про затвердження проекту землеустрою та зміну цільового призначення земельної ділянки громадянину Татунцю Павлу Васильовичу в с.Красилівка Броварського району Київської області.

49.  Про надання дозволу Калинівській селищній раді на розробку детального плану частини території с.Красилівка Броварського району Київської області, на якій планується  розміщення сільського ринку.

50.  Про відмову Калинівській селищній раді на розробку детального плану частини території с.Красилівка Броварського району Київської області, на якій планується будівництво багатоквартирного будинку(4 поверхи з мансардою).

51.  Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення(відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) громадянину Москаленку Ігорю Івановичу для ведення товарного сільськогосподарського  виробництва з подальшою передачею її у власність, що розташована в адміністративних межах Красилівської сільської ради Броварського району Київської області за межами населеного пункту.

52. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства громадянці Білоус Ніні Петрівні.

53. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства громадянину Павленку Віктору Михайловичу.

54.  Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства громадянину Дяченку Олексію Івановичу.

55.  Про надання дозволу Калинівській селищній раді на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у комунальну власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд(присадибна ділянка),  для подальшого продажу громадянину Дяченку Олексію Івановичу. (площа  зем.ділянки 0,184)

56.   Про надання дозволу Калинівській селищній раді на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у комунальну власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд(присадибна ділянка),  для подальшого продажу громадянину Дяченку Олексію Івановичу. (площа  зем.ділянки 0,0074)

57.  Про відмову в наданні дозволів на розроблення проектів землеустрою щодо відведення у власність земельних ділянок громадянам України  (Бузник М.Д., Лобку Є.В., Фоміній Н.С.).

58. Різне.

 

 

Калинівський селищний голова                                    В.БУЛКОТ

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  

 

 

 


Всі новини... повернутись назад    


 

adm Copyright © 2011 КАЛИНІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА БРОВАРСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ