ГОЛОВНА  СТОРІНКА
НАШЕ СЕЛИЩЕ ТА ВЛАДА
ПРИЙНЯТІ  РІШЕННЯ
РЕГУЛЯТОРНА ПОЛІТИКА
КОНТАКТИ

корисні посиланняБроварська районна державна адміністрація - офіційний сайт Броварська районна державна адміністрація - офіційний сайт17.03.2020
Про заходи із попередження виникнення та розповсюдження коронавірусної інфекції COVID-19 на території Калинівської селищної ради Броварського району К

 

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

КАЛИНІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ

БРОВАРСЬКОГО РАЙОНУ Київської області

 Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

 

 

 

 

 

 

16 березня 2020 року                 смт Калинівка                                           № 26

 

 

 

 

Про заходи із попередження виникнення та розповсюдження коронавірусної інфекції COVID-19 на території Калинівської селищної ради Броварського району Київської області

 

 

Відповідно до законів України «Про забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення», «Про захист населення від інфекційних хвороб», постанови Кабінету Міністрів від 11.03.2020 № 211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19», на виконання Протоколу позачергового засідання Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 10.03.2020 № 2, Протоколу  позачергового засідання Київської обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 10.03.2020 № 3, враховуючи рішення комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій при виконавчому комітеті Калинівської селищної ради Броварського району від 12.03.2020, з метою попередження розповсюдження коронавірусної інфекції COVID-19 на території населених пунктів Калинівської селищної ради, з урахуванням ймовірного розвитку складної епідемічної ситуації, керуючись статею 42, частиною 8 статті 59  Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

1. Керівникам підприємств, установ та організацій усіх форм власності на території населених пунктів Калинівської селищної ради до 03 квітня 2020 року вжити відповідних заходів, а саме:

1.1. Запровадити режим профілактичного спостереження за особами із числа персоналу, негайно відправляти додому на самоізоляцію усіх працівників, які мають ознаки гострих респіраторних захворювань.

1.2. Передбачити режим регулярного провітрювання службових приміщень, за можливістю здійснювання дезінфекційних заходів.

2. Тимчасово призупинити роботу закладів громадського харчування, ресторанів, кафе, барів, ринків, розважальних закладів, спортивних комплексів, закладів побутового обслуговування та інших закладів надання послуг з 18 березня 2020 року до 03 квітня 2020 року.

3. Рекомендувати продовжити роботу продуктових магазинів, аптек, банків та АЗС, але з дотриманням заходів протиепідеміологічної безпеки.

4. Обмежити відвідування адміністративних будівель в населених пунктах Калинівської селищної ради Броварського району за місцем їх знаходження до 03 квітня 2020 року.

5. Скасувати проведення особистих прийомів громадян в населених пунктах Калинівської селищної ради до особливого розпорядження.

6. Консультації, прийом заяв від фізичних та юридичних осіб здійснювати в телефонному режимі
(тел. (04594) 78 242, 79 051,
067 566 4146 приймальня селищної ради,
067 011 9074 - бухгалтерія,
067 566 5957 - секретар селищної ради,
067 360 8212 - землевпорядник),
поштою та за допомогою електронних засобів комунікацій (електронна адреса:
Kalynivska_selrad@ukr.net).

7. Наради, засідання з питань, які потребують оперативного вирішення, проводити в он-лайн режимі.

          8. Забезпечити інформування відвідувачів про тимчасове обмеження допуску до адміністративних будинків, споруд і службових приміщень.

          9. Облаштувати на адміністративних будівлях селищної ради скриньки для залишення громадянами заяв, скарг, пропозицій.

          10. Посилити інформаційно-роз’яснювальну роботу з населенням щодо дотримання санітарно-гігієнічних норм і правил запобігання зараження інфекцією.

          11. Контроль за виконанням даного розпорядження залишаю за собою.

 

 

 

 

 

Селищний голова                                                                   В. БУЛКОТ

 

 

 


Всі новини... повернутись назад    


 

adm Copyright © 2011 КАЛИНІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА БРОВАРСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ