ГОЛОВНА  СТОРІНКА
НАШЕ СЕЛИЩЕ ТА ВЛАДА
ПРИЙНЯТІ  РІШЕННЯ
РЕГУЛЯТОРНА ПОЛІТИКА
КОНТАКТИ

корисні посиланняБроварська районна державна адміністрація - офіційний сайт Броварська районна державна адміністрація - офіційний сайт05.12.2017
Про проведення сесій Калинівської селищної ради Броварського району Київської області

ПОРЯДОК      ДЕННИЙ:

 

1.Про виділення коштів

2.Про внесення змін в рішення №250/13-У11 від 19.12.2016 року «Про бюджет Калинівської селищної ради на 2017 рік» та додатків до нього

3.Про внесення змін в рішення №259/13-У11 від 19.12.2016 року «Про затвердження програми «Розвиток фізичної культури і спорту  на 2017 рік»

4.Про внесення змін в рішення № 256/13-У11 від 19.12.2016 року «Про затвердження програми «Інвентаризація об’єктів комунальної власності територіальної громади смт. Калинівка Броварського району Київської області на 2017 рік».

5.Про внесення змін до рішенням сесії селищної ради  № 264/13-У11 від       19 грудня 2016 року «Про затвердження програми «Підвищення рівня безпеки дорожнього руху на 2017 рік».

6.Про внесення змін в рішення № №263/13-У11 від 19.12.2016 року  «Про затвердження програми «Благоустрій на 2017 рік.

7.Про внесення змін в рішення №411/20-У11 від 12 липня 2017 року «Про затвердження програми  «Розвиток та фінансова підтримка Комунального підприємства «Калинівська керуюча компанія з обслуговування житлового фонду «Громадський сервіс» Калинівської селищної ради» на 2017 рік».

8.Про затвердження розпоряджень селищного голови.

9.Про одноразову матеріальну допомогу.

10.Про надання згоди КЗ БРР «Броварський районний центр патріотичного виховання учнівської молоді» на прийняття до складу комунальної власності територіальної громади Калинівської селищної ради інтерактивного комплексу.

11.Про надання дозволу ФОП Васюк Альоні Олександрівні на  подовження строку дії оренди приміщення селищного Будинку культури»

12.Про бюджет  Калинівської селищної ради на 2018 рік.

13.Про упорядкування умов оплати праці селищного голови у 2018 році

14.Про затвердження Порядку забезпечення безкоштовним харчуванням за рахунок місцевого бюджету дітей дошкільного віку, батьки яких є учасниками антитерористичної операції, та дітей батьків, загиблих під час проведення антитерористичної операції на 2018 рік»

15.Про затвердження програми розвитку земельних відносин   Калинівської селищної ради на 2018 рік.

16.Про затвердження Програми поводження з твердими побутовими відходами на території Калинівської селищної ради на 2018 рік.

17.Про затвердження програми  «Організація громадських та інших робіт тимчасового характеру на 2018 рік».

18.Про затвердження  програми  «Інформаційне забезпечення населення Калинівської селищної ради  на 2018 рік»

19. Про затвердження програми «Підвищення рівня безпеки дорожнього руху на 2018 рік.

20.Про затвердження програми «Благоустрій на 2018 рік.

21.Про затвердження Програми «Забезпечення  вшанування видатних людей,  проведення масових заходів, відзначення пам''ятних дат по Калинівській селищній раді на 2018 рік».

22. Про затвердження програми «Енергозбереження та енергоефективність  на території Калинівської селищної ради на 2018 рік.

23.Про затвердження програми   «Містобудування Калинівської селищної ради на 2018 рік».

24.Про затвердження програми  «Навчання, підготовка та підвищення кваліфікації посадових осіб місцевого самоврядування, депутатів Калинівської селищної ради на 2018 рік».

25.Про затвердження програми  «Оздоровлення та літній відпочинок дітей  на 2018 рік».

26.Про затвердження програми  «Розвиток та фінансова підтримка Комунального підприємства «Калинівська керуюча компанія з обслуговування житлового фонду «Громадський сервіс» Калинівської селищної ради» на 2018 рік

27. Про затвердження  програми  «Поводження з тваринами та регулювання чисельності безпритульних тварин на території Калинівської селищної ради на 2018 рік.

28.Про затвердження програми  «Розвиток Калинівської селищної амбулаторії сімейної медицини на 2018 рік».

29. Про затвердження програми «Розвиток дошкільного навчального закладу (ясла-садок)  «Сонечко»  Калинівської селищної ради Броварського району Київської області на 2018 рік»

30. Про затвердження селищної  програми  «Розвиток закладів культури                                                             Калинівської селищної ради  на 2018 рік»

31.Про затвердження програми «Розвиток фізичної культури і спорту на 2018 рік»

32. Про затвердження селищної програми «Турбота на 2018 рік».

33. Про затвердження  програми «Шкільний автобус на 2018 рік».

34. Про затвердження Порядку і нормативу відрахування частини прибутку (доходу) господарськими організаціями, які належать до комунальної власності, або у статутних фондах яких є частка комунальної власності».

35. Про затвердження програми  «Розвиток Калинівської загальноосвітньої школи 1-111 ступенів Броварського району Київської області  на 2018 рік».  

36. Про затвердження батьківської плати за харчування дітей у ДНЗ (ясла-садок) «Сонечко».

37. Про встановлення надбавок до посадового окладу  Працівникам  ДНЗ (ясла-садок) «Сонечко».

38. Про встановлення лімітів споживання енергоносіїв і комунальних послуг для структурних підрозділів Калинівської селищної ради                                                                          на 2018 рік.

39. Про встановлення грошової норми харчування за день у ДНЗ (ясла-садок) «Сонечко».

40.Про затвердження  програми «Використання коштів, які надходять у порядку відшкодування втрат сільськогосподарського i лісогосподарського виробництва на освоєння земель для сільськогосподарських i лісогосподарських потреб, поліпшення відповідних угідь, охорону земель,  на проведення інвентаризації земель та проведення нормативної грошової оцінки землі Калинівської селищної ради Броварського району Київської області

на 2018 pік».

41. Про організацію харчування  у ДНЗ (ясла-садок)  «Сонечко».

42. Про звільнення учасників бойових дій АТО та членів сімей загиблих в АТО від плати за харчування дітей у дошкільному навчальному закладі (ясла-садок) «Сонечко» Калинівської селищної ради Броварського району Київської області.  

43. Про внесення змін в Статут  Дошкільного навчального закладу (ясла - садок) "Сонечко" Калинівської селищної ради Броварського району Київської області та викладення його в новій редакції.

44. Про затвердження програми соціально-економічного, культурного і духовного розвитку територіальної громади смт. Калинівки та сіл Скибин, Квітневе, Перемога на 2018 рік.

45.Про затвердження  Плану діяльності з підготовки проектів регуляторних актів на 2018 рік.

46.Про затвердження офіційного Веб-сайту Калинівської селищної ради

Броварського району Київської області.

47.Про скасування рішення виконавчого комітету  Калинівської селищної ради  від ”04” жовтня 2017р.   №66 «Про  встановлення тарифів на транспортування та постачання покупної теплової енергії для потреб  бюджетних установ на території смт. Калинівка».

48.Про відмову у наданні дозволів на виготовлення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок громадянам  України

 49.Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки у  власність для ведення особистого селянського господарства Ващенко В’ячеславу Петровичу.

50.Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки у  власність для ведення особистого селянського господарства Лисенко Тетяні Мойсеївні.

51.Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки у  власність для ведення особистого селянського господарства Теплюк Валентині Павлівні.

52.Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки у  власність для ведення особистого селянського господарства Музиці Ігореві Вікторовичу.

53.Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою    щодо відведення земельної ділянки у власність  Кеуш Миколі Семеновичу.

54.Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування  житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) Куницькій Ірині Миколаївні та Герасименко Анатолію Миколайовичу та передати у спільно-часткову власність вищезазначену земельну ділянку.

55.Про пролонгацію відсотків орендної ставки до нормативно-грошової оцінки землі, за земельні ділянки комунальної власності,  для орендарів,

фізичних та юридичних осіб, які орендують земельні ділянки  у межах населенних пунктів Калинівської селищної ради.

56.Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) Куницькій Ірині Миколаївні та Герасименко Анатолію Миколайовичу та передачу у спільно-часткову власність вищезазначену земельну ділянку.

 

 

 


Всі новини... повернутись назад    


 

adm Copyright © 2011 КАЛИНІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА БРОВАРСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ